Presentacións e comezo grupos educación 17-18

Detallamosvos a continuación as datas de presentación e os lugares dos grupos de preparación para o curso 2017-2018.

A CORUÑA. GRUPOS EDUCACIÓN 17-18.

MESTRES:

  •  Audición e Linguaxe (sábado 16 de setembro)
  •  Audición e Linguaxe Avanzados (venres 15 de setembro)
  •  Educación Física (mércores 20 de setembro)
  •  Educación Física (sábado 23 de setembro)
  •  Educación Física Avanzados (sábado 16 de setembro).
  •  Infantil ( mércores 13 de setembro)
  •  Infantil ( sábado 16 de setembro)
  •  Infantil ( martes 19 de setembro)
  •  Infantil (xoves 21 de setembro)
  •  Infantil (sábado 23 de setembro)
  •  Inglés ( venres 6 de outubro)
  •  Pedagoxía Terapéutica (mércores 20 de setembro)
  •  Pedagoxía Terapéutica (sábado 23 de setembro)
  •  Primaria (martes 12 de setembro)
  •  Primaria (mércores 13 de setembro)
  •  Primaria (sábado 16 de setembro)
  •  Primaria Avanzados (sábado 9 de setembro)
  •  Primaria Avanzados (mércores 13 de setembro)

 

SECUNDARIA:

  •  Educación Física (xoves 14 de setembro)
  •  F.O.L. (sábado 23 de setembro)
  •  Física e Química (venres 15 de setembro)
  •  Galego (sábado 16 de setembro)
  •  Hispánicas (venres 22 de setembro)
  •  Inglés (sábado 16 de setembro)
  •  Intervención Sociocomunitaria (mércores 4 de outubro)
  •  Matemáticas (venres 15 de setembro)
  •  Orientación (sábado 16 de setembro)
  •  Xeografía e Historia (venres 22 de setembro)

 

SANTIAGO.

MESTRES:

  •  Audición e Linguaxe (venres 15 de setembro)
  •  Educación Física (venres 22 de setembro)
  •  Infantil (venres 15 de setembro)
  •  Inglés (sábado 16 de setembro)
  •  Música (sábado 23 de setembro)
  •  Pedagoxía Terapéutica (mércores 13 de setembro)
  •  Primaria (luns 11 de setembro)

SECUNDARIA:

  •  Bioloxía e Xeoloxía (mércores 20 de setembro)
  •  Educación Física (sábado 16 de setembro)
  •  Filosofía (xoves 7 de setembro)
  •  Física e Química (sábado 16 de setembro)
  •  Galego (xoves 14 de setembro)
  •  Hispánicas (venres 22 de setembro) 
  •  Inglés (sábado 7 de outubro)
  •  Matemáticas (venres 15 de setembro)
  •  Matemáticas (mércores 13 de setembro)
  •  Matemáticas avanzado (martes 26 de setembro)
  •  Orientación (venres 8 de setembro)
  •  Xeografía e Historia (xoves 7 de setembro)

 

LUGO

MESTRES:

  •  Primaria (mércores 13 de setembro)
  •  Infantil (sábado 16 de setembro)
  •  Educación Física (venres 22 de setembro)
  •  Audición e Linguaxe (mércores 13 de setembro)

SECUNDARIA:

  •  Bioloxía e Xeoloxía (venres 22 de setembro)
  •  Inglés (venres 15 de setembro)
  •  Xeografía e Historia (venres 8 de setembro)
  •  Física e Química (venres 22 de setembro)
  •  Hispánicas (mércores 20 de setembro)

 

VIGO

MESTRES:

  •  Infantil (luns, 2 de outubro)
  •  Primaria (xoves 14 de setembro)
  •  Educación Física (xoves 21 de setembro)
  •  Pedagoxía Terapéutica (sábado 7 de outubro)
  •  Audición e Linguaxe (venres 6 de outubro)

 

SECUNDARIA:

  •  Francés. (venres 15 de setembro)
  •  Galego (sábado 16 de setembro)
  •  Hispánicas (venres 15 de setembro)
  •  Inglés (mércores 20 de setembro)
  •  Inglés (sábado 23 de setembro)
  •  Matematicas (16 de setembro)
  •  Xeografía e Historia (sábado 16 de setembro)